נכות כללית

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי-מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית ולאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

כל מי שסובל מבעיה רפואית מתמודד בין היתר עם הצורך להקצות משאבים כספיים לטיפול בבעיה שלו – ובדיוק מהסיבה הזו, החוק קובע כי אנשים שנקבעה להם נכות רפואית קבועה (או זמנית העומדת לכל הפחות על 185 ימים) בהיקף של 90% עשויים להיות זכאים לפטור ממס הכנסה – וכן להחזר רטרואקטיבי של כספי המס אשר שולמו במשך 7 השנים האחרונות.

זאת ועוד, החוק גם קובע כי מי שסובל מבעיה רפואית משמעותית עשוי להיות זכאי לפטור ממס בגין משיכה מוקדמת של הכספים מקרן הפנסיה – וזאת בניגוד למצב הסטנדרטי שבו משיכה מוקדמת מהקרן תחויב בתשלום מס המהווה קנס בשיעור 35%.

אצלנו ב-"בשביל הזכויות" תקבלו ליווי והכוונה לכל אורך הדרך – כך שלא תהיו לבד לרגע ותדעו בדיוק מה יהיה עליכם לעשות כדי למצות את הזכויות שמגיעות לכם. בניגוד לחברות אחרות הפועלות בתחום ומעניקות לפונים הערכת נכות בלתי מבוססת, אצלנו תקבלו הערכת נכות מדויקת עם סטייה מינימלית מבעוד מועד – וזאת על מנת שתוכלו להעריך בדיוק גדול ככל הניתן את הסיכוי לקבל את הפטור הנכסף.

הסיבה שאנחנו מקפידים על הערכת נכות מקדימה היא שאצלנו השורה התחתונה היא החשובה וגם הפשוטה ביותר – לא קיבלת? לא שילמת! במילים אחרות, אנחנו עד כדי כך בטוחים ביכולות שלנו שאם אנחנו לא נצליח להשיג עבורכם את הפטור המיוחל – לא תשלמו לנו בעבור המאמצים שהשקענו.

לבסוף, אנשי המקצוע שלנו לא רק יסייעו לכם בכל תהליך הכנת והגשת המסמכים לקראת כינוסה של הועדה הרפואית אשר תקבע את אחוזי הנכות שלכם, אלא גם ייצגו אתכם במהלכה – כך שתוכלו להציג את הבעיה שלכם ואת השלכותיה הרפואיות ארוכות וקצרות הטווח בצורה הברורה והחד-משמעית ביותר. עבור הפונים לוועדה מדובר במעמד לא מוכר – אבל הניסיון שלנו במאות תיקים בהם שהפכו לסיפורי הצלחה הוא שיעמוד לרשותנו כשנייצג אתכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולהשאיר פרטים על מנת שנחזור אליכם לתיאום פגישת היכרות ראשונית ללא כל עלות או התחייבות מצדכם