שאלות נפוצות

יש לי בעיה רפואית אבל אני לא בטוח שפקיד השומה יאשר לי פטור ממס - מה כדאי לי לעשות?


במקרה כזה אנו ממליצים לך להגיע אלינו לפגישה ללא כל עלות או התחייבות ובמהלכה נבחן את חומרת הבעיה שממנה את\ה סובלים ונוכל להעניק לכם חוות דעת רפואית מוסמכת יותר. על-פי רוב בעיה רפואית בודדת לא תביא להשגת הפטור הנכסף (למעט מקרים של מחלה סופנית), אך לא מן הנמנע שכתוצאה מהשיחה שנקיים ומהבדיקה הראשונית יעלו מגבלות וליקויים נוספים שלגביהם נוכל לטעון.
מה אתם עושים בעצם עבורי מהרגע שאנחנו יוצאים לדרך?


אנחנו למעשה בוחנים את התיק הרפואי שלכם ומבקשים מכם להשלימו אם דבר מה חסר. לאחר מכן, אנחנו נחסוך מכם את הבירוקרטיה והטרחה ונהיה אלה שנגיש בשמכם את הבקשה לקבלת הפטור לפקיד השומה. בשלב הבא פקיד השומה יעביר את התיק לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי שבמהלכה נייצג אתכם ונסייע לכם ככל יכולתנו לקבל את הפטור.
האם אתם עוזרים להתכונן לקראת הדיון בועדה הרפואית של הביטוח הלאומי?


כן! אנחנו נדאג שמייצג מטעם החברה ייגש אתכם לכל ועדה שאליה תוזמנו. המייצג יכין אתכם גם לקראת הועדה ויתדרך אותם בכל הקשור לשאלות שככל הנראה יפנו אליכם חברי הועדה.
מה היתרון שלכם על פני חברות אחרות שעוסקות בתחום?


להבדיל מהרבה חברות אחרות שמציגות את עצמן ככאלה, אנחנו אנשי מקצוע שמתמחים בעולם מימוש ומיצוי הזכויות הרפואיות. בחברות רבות אחרות יושבים בדרך כלל סטודנטים שאינם בעלי הרקע הנדרש כדי לספק לכם את חוות הדעת ו\או את הייצוג הנדרש כדי לקבל את מה שייתכן ומגיע לכם.
בפרסומים שלכם כתוב "לא קיבלת - לא שילמת" - למה הכוונה?


האמת היא שאנחנו מתכוונים לכל מילה – בדיוק כמו שכתבנו. אם הלקוח לא מקבל את הפטור הנכסף, לא תשלמו לנו כלל שכר טרחה. חשוב לציין למען ההגינות כי כדי לבצע את התהליך הבירוקרטי כנדרש ישנן ללקוח הוצאות כגון אגרות שאותן יש לקחת בחשבון.אגרות ועליו לקחת אותם בחשבון בעת תחילת התהליך.